Authentic set malých mlýnků

Akce Novinka Tip
Authentic set malých mlýnků

Authentic set malých mlýnků je nejmenší z řady limitovaných 50 ks, které jsou měsíčně vyrobeny. Tuto sadu  zakoupíte jen u nás, neboť se jedná o ojedinělý projekt dílny Českého mlýnku. Spojení keramiky, litiny a úžasného dřeva ořešáku černého, to je v tomto případě 15 cm vysoký mlýnek na sůl, v jehož těle se ukrývá patentovaný keramický mlecí mechanismus značky CrushGrind®, mini litinový mlýnek na pepř s ořechovým víčkem pro uchování rozdrceného pepře. Autentičnost celému setu krom zvolené kombinace materiálů a tvarů dodává také ručně vyráběný stojánek.  

 

Každý námi vyrobený mlýnek je vyrobený ručně, na soustruhu. Mlýnek se skládá z hlavy a těla. Léta ořešáku černého budou u našich mlýnků vždy navazovat, tedy přecházet od shora dolů, od hlavy k tělu. Toto je jasné poznávací znamení ruční malosériové výroby. Mlýnek je dokonale vybroušen a opatřen hluboce matným lakem určeným pro styk s potravinami. 

2 999 Kč
Skladem

Ořechový 15 cm vysoký  mlýnek s keramickým mlecím mechanismem je vhodný pro mletí pepře i soli. Plní se vytažením hlavy mlýnku a doplňuje se shora. Ve spodní části se nastavuje hrubost mletí. Po prvním nastavení zůstává požadovaná hrubost mletí stále stejná a stačí jen doplňovat sůl či pepř. Podrobný návod je přiložen k setu. Záruka na tento námi vyrobený mlýnek je 5 let.

Druhý, MINI ruční litinový mlýnek je vhodný na mletí koření nebo bylinek. Originál tradiční švédské kvality od roku 1906. Robustní, nepoškrábatelný a bez chemických přísad. 

Rozměry litinového mlýnku: cca 7 cm celková výška, vnější průměr cca 5,8 cm, čistá hloubka cca 3,3 cm, váha cca 0,7 kg. Vrchní víčko uzavírající prostor pro uchování koření je vyroben z ořešáku černého, opatřen těsnící gumičkou zamezující proudění vzduchu a tím ztrátě vůně vašeho koření. 

Stojánek z ořešáku černého je o půdorysu 126x70 mm. Zahloubení pro mlýnky jsou obrobena na CNC stoji tak, aby mlýnky dokonale zapadli do připravených kruhových zahloubení a zbytek stojánku je ručně broušen do požadovaného ladného tvaru. Jeho povrchová úprava je stejně jako u mlýnku provedena hluboce matným lakem určeným pro styk s potravinami. 

 

Kód Kód: 427
Jméno značky: Český mlýnek
Kategorie: Dárkové sady
Zpět do obchodu