Authentic set velkých mlýnků

Akce Novinka Tip
Authentic set velkých mlýnků
ZDARMAZDARMA 3 900 Kč –26 %

Authentic set je to nejluxusnější co Vám Český mlýnek přináší. Limitovaných 50 ks měsíčně této sady zakoupíte jen u nás neboť se jedná o ojedinělý projekt z naší dílny. Spojení keramiky, litiny a úžasného dřeva ořešáku černého, to je mlýnek na sůl, v jehož těle se ukrývá patentovaný keramický mlecí mechanismus značky CrushGrind®, velký litinový mlýnek na pepř s ořechovým víčkem pro uchování rozdrceného pepře. Autentičnost celému setu dodává nejen celkový vzhled a složení mlýnků, ale také ručně vyráběný stojánek.  

 

Každý námi vyrobený mlýnek je vyrobený ručně, na soustruhu. Mlýnek se skládá z hlavy a těla. Léta ořešáku černého budou u našich mlýnků vždy navazovat, tedy přecházet od shora dolů, od hlavy k tělu. Toto je jasné poznávací znamení ruční malosériové výroby. Mlýnek je dokonale vybroušen a opatřen hluboce matným lakem určeným pro styk s potravinami. 

3 900 Kč –26 % 2 890 Kč
Skladem

Ořechový mlýnek s keramickým mlecím mechanismem je vhodný pro mletí pepře i soli. Jeho výška je 13 cm, plní se vytažením hlavy mlýnku a doplňuje se shora. Ve spodní části se nastavuje hrubost mletí. Po prvním nastavení zůstává požadovaná hrubost mletí stále stejná a stačí jen doplňovat sůl či pepř. Podrobný návod je přiložen k setu. Záruka na tento námi vyrobený mlýnek je 5 let.

Druhý, velký ruční litinový mlýnek je vhodný na mletí koření nebo bylinek. Originál tradiční švédské kvality od roku 1906. Robustní, nepoškrábatelný a bez chemických přísad. Uzávěr mlýnku je vyroben z ořešáku černého s těsnící gumičkou. 

Stojánek z ořešáku černého je o půdorysu 180x75 mm. Zahloubení pro mlýnky jsou obrobena na CNC stoji tak, aby mlýnky dokonale zapadli do připravených kruhových zahloubení a zbytek stojánku je ručně broušen do požadovaného ladného tvaru. Jeho povrchová úprava je stejně jako u mlýnku provedena hluboce matným lakem určeným pro styk s potravinami. 

 

Kód Kód: 426
Jméno značky: Český mlýnek
Kategorie: Dárkové sady
Zpět do obchodu