37 cm| Atlantic - authentic Czech pepper mill- TOP AMERICKÝ OŘECH

 

 

Výška mlýnku: 37-38 cm

Průměr: 6-6,5 cm

Dřevina: OŘEŠÁK ČERNÝ (TOP VÝBĚR DŘEVA)

Použití: mletí hrubozrnné soli nebo pepře

Mlecí mechanika: keramická CrushGrind ®

Záruka: 5 let na tělo mlýnku, 25 let na keramický mlecí mechanismus

CENA ZA 1 KS 

Originální design výrobce Český mlýnek®

3 300 Kč
Momentálně nedostupné

Dřevo ořešáku černého v TOP kvalitě je pečlivě vybíráno z obrovského množství dřevní hmoty určené pro výrobu mlýnků. Vyznačuje se naprosto ojedinělou kresbou dřeva. Vždy se jedná o jedinečný kus s prvky  "kořenice, srůstů, svaloviny", tedy dřeva zvláštního, vyskytujícího se opravdu jen v malé míře.

Jeho výskyt u stromů nelze cíleně ovlivnit. Opracování takového kusu stromu do požadované kvality je díky  hustotě a houževnatosti dřeva velice náročné.    

Řada Atlantic - authentic Czech pepper mill se vyznačuje ojedinělým, autentickým designem z dílny Českého mlýnku. Tvarem se budou všechny mlýnky velmi podobat, avšak "co kus, to originál" a to nejen kresbou dřeva, ale také jemnými detaily v provedení, které vznikají čistě ručním obráběním dřeva.

Keramický mlecí mechanismus značky CrushGrind se zárukou 25 let vám po prvním nastavení hrubosti umožní bezstarostné mletí pepře a hrubozrnné soli. Požadovaná hrubost mletí zůstává ve vámi nastavené poloze.  

Kód Kód: 73
Jméno značky: Český mlýnek
Kategorie: 37 cm| PEPŘ a SŮL
Záruka: 5 let na tělo mlýnku, 25 let na keramický mlecí mechanismus

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení