20cm | Dotek

Výška mlýnku: 20 cm

Průměr: 53 mm

Dřevina:  JASAN a OŘEŠÁK ČERNÝ

Použití: mletí hrubozrnné soli nebo pepře

Mlecí mechanika: keramická CrushGrind ® mini

Záruka: 5 let na tělo mlýnku, 25 let na keramický mlecí mechanismus

Výrobce: Český mlýnek

 

 

 

1 490 Kč 1 390 Kč 2 790 Kč 3 190 Kč 3 190 Kč od 1 390 Kč
Odesíláme do 72 hodin. Odesíláme do 72 hodin. Odesíláme do 72 hodin. Odesíláme do 72 hodin. Odesíláme do 72 hodin. Zvolte variantu

Vyberte si mlýnek na pepř či sůl ať již jednotlivě nebo jako sadu , případně sadu se stojánkem. Ve variantě "Dotek" Vám nabízíme mlýnky o výšce 20 cm, avšak s menším průměrem těla než je tomu u zbývajících mlýnků této výšky. Užší tělo mlýnku bude vyhovovat i těm, kteří mají menší ruce. Na stole např. o rozměru 80x80cm budou tvořit ikonickou dominantu společně s Vaším jídlem, přičemž budou vždy po ruce, připraveny dochutit Vaše "božské" pokrmy čerstvě namletým pepřem či solí.   

Vyrobeny byli z krásného dřeva českého jasanu (světlé dřevo) a ořešáku černého (dřevo s hnědou barvou). Barvy mlýnků jsou vždy přírodní, nepoužíváme žádných barviv či pigmetů atd. a tak žádný mlýnek nebude barevně stejný jako právě ten Váš, originální.

Povrchová úprava je provedena opakovaným nástřikem matného laku s atestem pro styk s potravinami. Mlýnky tak lze vlhkým hadříkem otřít od případných nečistot.  

Srdcem mlýnku je keramický mlecí mechanismus Dánského výrobce CrushGrind, který poskytuje plnou záruku na mlecí kameny v délce 25 let. V této řadě mlýnků byla použita mechanika s menším průměrem, která je vhodná pro mletí pepře a soli. V případě, že využijete mlýnky k mletí dalšího koření např. kmínu, badyánu, fenyklu či hřebíčku, zvolte prosím variantu standardních 20 cm vysokých mlýnků či vyšších, kde je použita mechanika s větším průměrem, která tato koření bezproblémově zvládne umlýt. 

 

Kód Kód: 530/ORE2 530/JAS2 530/MLY 530/CEL 530/CEL2 Zvolte variantu
Jméno značky: Český mlýnek
Kategorie: 20 cm| PEPŘ a SŮL
Záruka: 5 let na celý mlýnek, 25 let na keramické mlecí části
Zpět do obchodu