O nás

 

     Jsme rodinná firma zabývající se výrobou dřevěných mlýnků na pepř, sůl, kávu a jiná koření. Naše výrobky vnikají v limitovaných sériích a upřednostňují kvalitu zpracování před kvantitou.

Vyznačující se originalitou, precizním zpracováním a ladností tvarů spolu s šikmým zkosením vrchní části mlýnků, která tvoří ojedinělý design. 

K výrobě používáme pouze vybrané části kmenů stromů. Praskliny, suky a „jiné krásy dřeva“ považujeme za přirozené a rádi je na dřevě přiznáme. Tvoří totiž jedinečnost a originalitu každého mlýnku. Používáme převážně dřevo z lokálních zdrojů jako je ořešák, jasan, dub, buk.

Jako základ pro kvalitu mletí jsme vsadili na léty prověřenou  a dalo by se říci také "rodinnou" společnost IDEAS Dánsko  - CrushGrind. 

 

Díky ruční výrobě je naše produkce sice omezena co do počtu kusů, avšak umožňuje nám vyrábět precizně zpracované a ojedinělé kusy, čímž se výrazně lišíme od komerčních výrobců a jejich strojové výroby.

     Když kupujete náš výrobek, kupujete s ním i náš čas, kupujete hodiny a hodiny učení, tvůrčí práce, špetku inspirace a kus naší duše.  Získáváte však designově ojedinělý a na dlouhá léta plně funkční výrobek, který bude ozdobou vaší kuchyně. 

 

Více se o nás můžete dozvědět na naší prezentační webové stránce: Ghur.cz 

 

Za Český mlýnek Jiří

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení