O nás

 

     Jsme rodinná firma zabývající se výrobou dřevěných mlýnků na pepř, sůl, kávu a jiná koření. Naše výrobky vnikají v limitovaných sériích a upřednostňují kvalitu zpracování před kvantitou.

Vyznačující se originalitou, precizním zpracováním a ladností tvarů spolu s šikmým zkosením vrchní části mlýnků, která tvoří ojedinělý design. 

K výrobě používáme pouze vybrané části kmenů stromů. Praskliny, suky a „jiné krásy dřeva“ považujeme za přirozené a rádi je na dřevě přiznáme. Tvoří totiž jedinečnost a originalitu každého mlýnku. Používáme převážně dřevo z lokálních zdrojů jako je ořešák, jasan, dub, buk.

Jako základ pro kvalitu mletí jsme vsadili na léty prověřenou  a dalo by se říci také "rodinnou" společnost IDEAS Dánsko  - CrushGrind. 

 

Díky ruční výrobě je naše produkce sice omezena co do počtu kusů, avšak umožňuje nám vyrábět precizně zpracované a ojedinělé kusy, čímž se výrazně lišíme od komerčních výrobců a jejich strojové výroby.

     Když kupujete náš výrobek, kupujete s ním i náš čas, kupujete hodiny a hodiny učení, tvůrčí práce, špetku inspirace a kus naší duše.  Získáváte však designově ojedinělý a na dlouhá léta plně funkční výrobek, který bude ozdobou vaší kuchyně. 

 

Více se o nás můžete dozvědět na naší prezentační webové stránce: Ghur.cz 

 

Za Český mlýnek Jiří

 

Zpět do obchodu