O nás

 

     Jsme rodinná firma zabývající se výrobou dřevěných mlýnků na pepř, sůl, kávu a jiná koření. Naše výrobky vnikají v limitovaných sériích a upřednostňují kvalitu zpracování před kvantitou.

Vyznačující se originalitou, precizním zpracováním a ladností tvarů spolu s šikmým zkosením vrchní části mlýnků, která tvoří ojedinělý design. 

     K výrobě používáme pouze vybrané části kmenů stromů. Praskliny, suky a „jiné krásy dřeva“ považujeme za přirozené a rádi je na dřevě přiznáme. Tvoří totiž jedinečnost a originalitu každého mlýnku. Používáme převážně dřevo z lokálních zdrojů jako je ořešák, jasan, javor, dub, buk.

    Jako základ pro kvalitu mletí jsme vsadili na léty prověřený keramický mechanismus  a dalo by se říci také na  "rodinnou" společnost vyrábějící tyto vysoce kvalitní mlecí mechaniky pod názvem  CrushGrind, sídlící v Dánsku.

 

Také z tohoto důvodu poskytujeme našim zákazníkům 5 let plné záruky na mlýnek a 25 let záruky na keramické mlecí kameny.

 

     Díky ruční výrobě je naše produkce sice omezena co do počtu kusů, avšak umožňuje nám vyrábět precizně zpracované a ojedinělé kusy, čímž se výrazně lišíme od komerčních výrobců a jejich strojové výroby.

     Mlýnky vyrábíme a prodáváme nejen koncovým zákazníkům, ale můžete se s nimi setkat také ve vybraných luxusních restauracích. 

     Když kupujete náš výrobek, kupujete s ním i náš čas, kupujete hodiny a hodiny učení, tvůrčí práce, špetku inspirace a kus naší duše.  Získáváte však designově ojedinělý a na dlouhá léta plně funkční výrobek, který bude ozdobou vaší kuchyně. 

 

Více se o nás můžete dozvědět na naší prezentační webové stránce: Ghur.cz 

 

Za Český mlýnek Jiří

 

Zpět do obchodu